Targi Beauty Days-czy warto tam się wybrać, kogo spotkasz, co się będzie działo- mój punkt widzenia

Witajcie kochani ;) W czwartek miałam okazję być na śniadaniu prasowym w Restauracji Akademia, dotyczącym Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days. Dzięki zaproszeniu ze strony organizatorów, mogłam dowiedzieć się co między 19-21 maja będzie działo się w Nadarzynie. Wy też musicie to wiedzieć, a jak już się dowiecie, to nic innego Wam nie zostaje, tylko przyjechać :) Zapraszam ;)

Konferencję poprowadził Dominik Urbańczyk, zaś prelegentkami były: Agata Nowak (Przedstawicielka firmy Spa Land/Hydra Facial),Anna Pytkowska(Sales DirectorBLOGmedia organizator Meet Beauty Conference), Nina Ryszka (Prezes Zarządu PTAK S.A.), Anna Michalska (PR Manager Indigo Nail), Lidia Lewandowska(Redaktor Naczelna portalu wirtualnekosmety.pl) i Małgorzata Kucharska (Właścicielka Ewa Gil Happy Face Make-up studio)

Kogo będzie można spotkać na Targach? 
300 blogerek i vlogerek- uczestniczek Meet Beauty
Edytę Górniak
Maję Sablewską
Andrzeja Wierzbickiego oraz Tomasza Schmidt
Red Lipstic Monster
Katosu
Patrizię Gucci
Specjalistów z branży kosmetyczne oraz fryzjerskiejMoże nie będę opisywać co po kolei będzie się działo, tylko załączę zdjęcie :) Tak, to jest najlepsze rozwiązaniePrzestrzeń wystawiennicza zostanie podzielona na 18 stref tematycznych: fryzjerstwo, paznokcie, kosmetyka kolorowa, kosmetyka pielęgnacyjna, perfumy, medycyna estetyczna, piękny uśmiech, anti-aging, salony SPA i hotele, wyposażenie gabinetów i SPA, dietetyka, podologia, trychologia, masaż i rehabilitacja, depilacja, opalanie, usługi dla branży kosmetycznej. Podczas wydarzania dostępna będzie Czytelnia, w której odwiedzający będą mogli zapoznać się z literaturą oraz czasopismami 

Podczas Beauty Days odbędą się mistrzostwa stylizacji paznokci. Organizatorem jest firma Indigo Nails. Nie zabraknie też nic dla fanek makijażu, a mianowicie zapraszam Was, już dziś na Bitwę na Pędzle. 

Czy warto brać udział w tego typu imprezach?  
Nie wiem, bo będę pierwszy raz na tego typu wydarzeniu. Co będę kłamać :) Taka prawda, nie było okazji nigdy jechać. Za każdym razem, gdy oglądałam relacje na blogach, zazdrościłam moim koleżankom, że mogły tam być. Więc, jeżeli tak jak ja, masz okazję tam być, nie zmarnuj jej.
Czemu uważam, że warto odwiedzić między 19, a 21 maja Nadarzyn? Już mówię ( wnioski wyciągnięte z moich obserwacji).
Będziecie mogli zobaczyć nowości fryzjerskie oraz kosmetyczne. Kupić taniej kosmetyki, przeważnie firmy na tego typu imprezy szykują jakieś promocje( np. 2w1, -20%, gratisy). Poznać nowe marki, nawet nawiązać nowe współprace. Nie tylko blogerzy mają szansę, każdy kto pracuje w branży beauty ma nowe możliwości na nawiązanie biznesowych kontaktów. Dlatego nie zapomnij o wizytówkach :) Dodatkowo na targach możesz porozmawiać ze specjalistami z danej dziedziny, a uwierzcie mi, będzie  zkim rozmawiać. Na targach są szykowane zawsze jakieś atrakcje, pokazy makijaży, fryzur- tym razem będzie tak samo. Więc jeżeli interesuje Cię kosmetyki- śmiało wsiadaj w darmowy autobus z centrum i jedź do Nadarzyna :) Nic nie tracisz, a nawet możesz zyskać ;)

Darmowy bilet możesz odebrać na stronie: >>> BEAUTY DAYS <<< 

Nie masz czym dojechać? Spokojnie ;) Organizatorzy i o to zadbali, będzie darmowy autobus z Dworca Centralnego i Zachodniego ;) 

Podczas targów odbędzie się spotkanie 300 cudownych blogerek i vlogerek z branży Beauty ;) Będę tam i ja, po raz drugi ;) Już nie mogę się doczekać, odliczam dni, aby zobaczyć te cudowne twarze, które kojarzę z Internetu ;)

Jeżeli będziesz, koniecznie napisz :) Może się spotkamy :)  Mam nadzieję, że nic nie pominęłam ;) 
Jeżeli tak, pytaj śmiało ;) Nie gryzę.

Buziaki ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny oraz każdy komentarz :)
Do każdego komentującego zaglądam :)
Jeśli podoba ci się blog zapraszam do obserwacji :) Daj znać koniecznie w komentarzu, odwdzięczę się tym samym :*
Dziękuję i pozdrawiam :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 @MadziaWas , Blogger